fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کیت نور ثابت

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

کیت نور ثابت - خرید و فروش کیت نور ثابت

کیت نور ثابت یا کیت نور عکاسی صنعتی:

سرمایه گذاری در کیت نور ثابت استدویی یا کیت نور عکاسی صنعتی می تواند مهارت های عکاسی استدیویی شمارا ارتقا دهد و امکان خلق ایده های بسیار متنوعی در عکاسی را فراهم آورد. در گذشته با توجه به محیط  استدیوهای عکاسی وسایلی مانند هد فلاش عکاسی،پخش کننده های نور(دیفیوزرها)،کابل های همگام سازی و باتری ها ،تجهیزات اصلی استودیوی عکاسی را تشکیل می دادند.

امروزه با توجه به طیف گسترده ای از کیت های بسته بندی شده در بازار، می توان با تهیه ی یک کیت نور ثابت یا کیت نور عکاسی صنعتی، ابزار و لوازم کامل جهت ایجاد یک استودیوی خانگی را فراهم نمود،اگر می خواهید عکاسی در یک استودیوی خانگی را تجربه نمایید می توانید با صرف  هزینه ای معقول تجهیزات اولیه جهت  راه اندازی یک استودیوی خانگی را فراهم نمایید و با توجه به هزینه ی در نظر گرفته شده می توان به امکانات آن اضافه کرد که ادامه به مراحل آن اشاره می نماییم،ابتدا باید دستگاه نورپردازی خود یک گزینه را انتخاب نمایید

انواع کیت نورثابت یا کیت نور عکاسی صنعتی:

فلاش عکاسی پرتابل و فلاش استدیویی و فلاش رودوربینی که به عنوان چراغ های چشمک زن و نورهای ثابت  که از چراغ های فلورسنت ویا تنگستن استفاده می نمایند گزینه های مناسبی جهت نوپردازی هستند و انتخاب آنها به علایق و فضای استودیو و سبک عکاسی مشتریان بستگی دارد.

مزیت اصلی کیت نور ثابت یا کیت نور عکاسی صنعتی نورهای این است که بازتاب نور آن در تصویر به وضوح قابل رویت است که می توان زاویه و شدت تابش نور را تنظیم کرد،کیت نور ثابت ویا کیت نور عکاسی صنعتی همچنین میتوانند جایگزین مناسبی برای نورهای ویدیویی  نیز باشند. 

فلاش های استدیویی نیز  توانایی بازتاب نور در تصویر و همچنین توانایی هماهنگ سازی فلاش دوربین عکاسی را نیز دارند اما هر دو وسیله  پس از استفاده حرارت بسیاری تولید می کنند درحالیکه چراغ های کول لایت فلورسنت حرارت کمتری تولید می کنند و این ویژگی باعث اذیت شدن سوژه ی عکاسی در صورت طولانی شدن مدت زمان عکاسی می شود،نورهای ثابت گزینه های مناسبی برای عکاسی از سوژه های متحرک نیستند و درجه ی نور آنها بر حسب وات حساب می شود.


بنابراین در این مورد فلاش های استدیویی مناسب تر و کارردی تر هستند و نورهای ثابت اکثراً برای عکاسی از کالاهای یک فروشگاه مورد استفاده قرار می گیرند،فلاش های استدیویی(چشمک زن)  گزینه های محبوب تری هستند که توانایی تنظیم و تطابق بهتری نسبت به نورهای ثابت را دارند.

توانایی تنظیم دقیق شدت نور و همگام سازی با سرعت شاتر دوربین باعث می شود که این وسیله برای عکسبرداری از سوژه های در حال حرکت بسیار  مناسب باشند اما باید همواره مشخصات فنی کیت نور ثابت  یا کیت نور عکاسی صنعتی مورد نیازخودرا بررسی نمایید تا با تجهیزات و امکانات  و یا فضای استودیوی شما مطابقت داشته باشد.

کیت نور ثابت ارزان یا کیت نور عکاسی صنعتی ارزان قیمت:

کیت نور ثابت  یا کیت نور عکاسی صنعتی ارزان تر از سرعت و قدرت تابش نور کمتری برخوردار هستند اما ممکن است مدل های مختلفی از یک کیت نور ثابت یا کیت نور عکاسی صنعتی با قابلیت های یکسان و قیمت های متفاوت در بازار موجود باشد.

قیمت کیت نور ثابت یا قیمت کیت نور عکاسی صنعتی:

بنابراین با توجه به کارایی،سبک نورپردازی و عکاسی،قدرت نورپردازی کیت نور ثابت یا کیت نور عکاسی صنعتی درای قیمت های متفاوت هستند،مجموعه ی سیما گستران نوین از برترین عرضه کنندگان این محصول پرکاربرد در استودیوهای عکاسی می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()