fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

کیت فلاش عکاسی

کیت فلاش عکاسی،به مجموعه ای از تعدادی  فلاش و لوازم جانبی مربوطه به فلاش می باشد که به منظور هدایت،متمرکز سازی و ملایم سازی نور فلاش و همچنین  سهولت استفاده از فلاش های استدیویی تهیه می شوند.

اقلام موجود در کیت فلاش عکاسی:

اقلام موجود در کیت فلاش به صورت جداگانه قابل تهیه هستند اما اگر هیچ کدام از این تجهیزات به مانند کاسه،سافت باکس،شیدر،خرطومی،رفلکتور را در اختیار ندارید توصیه می شود با خرید یک کیت تمام اقلام مورد نیاز استودیوی عکاسی خودرا یک جا و با هزینه ی کمتر تهیه نمایید.

برندهای معتبر :

کیت های فلاش در برند های مختلفی در بازار موجود هستند که می توان به برندهای معتبر GODOX,TRIOPO,S&S,VERTA,ZENIKO,METTLE و HENSEL اشاره کرد.

فاکتورهای مهم در انتخاب کیت فلاش :

در انتخاب کیت فلاش مورد نیاز خود باید همواره چند نکته را در نظر داشته باشید:

  • فضای موجود :

با توجه به اینکه فصله ی فلاش تا سوژه در قدرت خروجی فلاش تاثیر مستقیم دارد،فضای استودیوی عکاسی که در اختیار آتلیه داران و عکاسان می باشد می تواند از عوامل مهم انتخاب فلاش باشد.

  • نوع فعالیت عکاسی :

با توجه به گستردگی عکاسی در سبک هایی همچون پرتره،مدلینگ،تبلیغاتی،فشن،دسته جمعی و... باید کیت فلاش متناسب با سبک فعالیت عکاسی خودرا تهیه نماییم.

  • هزینه :

در انتخاب کیت فلاش عکاسی مورد نظر باید به بودجه ای که در اختیار داریم توجه ویزه ای داشته باشیم.کیت های فلاش با ولتاژ بالاتر و مدل های ارتقا یافته تر همچون کیت فلاش QS600 II که نسبت به فلاش QS600 دارای امکانات و قابلیت های گسترده تری است،دارای قیمت بالاتری نیز می باشد.

در صورت صرف هزینه های بالاتر برای خرید کیت فلاش مورد نظر،می توانید کیت های فلاش اروپایی را خریداری نمایید که نسبت به نمونه های چینی دارای کیفیت،دوام و قیمت بالاتری هستند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()