fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

پایه فون پرتابل

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پایه فون پرتابل - خرید و فروش پایه فون پرتابل

سه پایه نگهدارنده ی فون پرتابل ارزان/خرید و فروش پایه فون پرتابل 

چرا به یک  سه پایه  نگهدارنده فون پرتابل نیاز داریم؟

زمانی که شما در حال جابجایی هستید به یکسه پایه ی پرتابل فون نیاز دارید تاشما هنگام عکاسی،  فون و بک گراند خود را به طور پیوسته تعویض نمایید.

بسیاری از عکاسان انواع مختلفی از بک گراند های عکاسی را دارند و دائما به منظور ایجاد عکس های متفاوت و خلاقانه از آنها استفاده می کنند.اگر شما میخواهید استایل ها مختلف عکاسی را در آتلیه ی خود تجربه نمایید،نیازمند یک سه پایه ی پرتابل فون مناسب هستید که ثبات و قرارگیری مناسب بک گراند و یا فون خودرا تضمین نمایید.

در بعضی از موارد ممکن است عکاسی به بهترین نحو به معنی سروکار داشتن با مکان های نا مناسب و سطوح نا همگون و دیوارها باشد که  نصب و راه اندازی سه پایه پرتابل فون شما را با چالش های زیادی مواجه می سازد.

سیستم چند کاره سه پایه پرتابیل فون یا سه پایه پرتابل:

زمانی که شما از یک سه پایه پرتابل فون برای استودیوی خود انتخاب می نمایید باید توجه داشته باشید که جنس آن به گونه ای مقاوم باشد تا توان تحمل وزن رول های فون و بک گراند را داشته باشد و شما قابلیت تعویض رنگ ها و نوع بک گراند مورد نظر خودرا داشته باشید.

این سیستم سه پایه پرتابل فون ها دارای یک، دو، سه یا حتی چهار میله ای است که به صورت  افقی در طول پایه شما قرار می گیرد.

اگر به طور منظم از پس زمینه های رنگی استفاده می کنید، ممکن است سیستم خریداری شده را با پایه ها، کراس بک ها و چند گزینه مختلف پس زمینه را در نظر داشته باشید.کیت های پس زمینه با کاغذ فون شطرنجی ، مخملی ، پارچه ای، نقاشی شده و مواد وینیل در دسترس هستند.

انواع پایه های نگهدارنده ی فون پرتابل:

سه پایه  فون پرتابل چند ستونه:

بسیاری از متخصصان استودیوی آتلیه ترجیح می دهند که  بک گراند فون آنها از نوع نقاشی شده باشد،اگر شما هم از این نوع از فون ها استفاده می کنید استفاده از  سه پایه فون پرتابل یک گزینه ی مناسب برای شما می باشد،این سیستم ها به شما اجازه می دهند سوژه های عکاسی خودرا در  مکان های مختلفی از استودیوی عکاسی خود قرار دهید.

انواع سه پایه فون پرتابل:

سه پایه پرتابل فون با ارتفاع قابل تنظیم به شما امکان خلق عکس های متنوع تری را نیز می دهند و همچنین با استفاده از کیت سه پایه فون پرتابل فون می توانید به سرعت انواع بک گراند هارا تغییر دهید و همچنین با قرار دادن پایه ها در جای خود شما در وقت خود صرفه جویی خواهید نمود زیرا پارچه ی بک گراند همواره آماده ی  نصب و تعویض هستند.

سه پایه فون پرتابل در چندین اندازه موجود هستند،سه پایه ی فون پرتابل  برای عکاسی از سوژه های عکاسی با جثه های کوچک تر مانند عکاسی پرتره کودکان و عکاسی محصولات یک فروشگاه مناسب تر هستند و در عین حال سه پایه  فون پرتابل  بسیار بلند و یا پهن برای عکاسی از سوژه هایی مانند یک خوانواده و یا یک گروه از دوستان و یا سوژه های مختلف با ارتفاع زیاد مورد استفاده قرار می گیرند.

قیمت سه پایه فون عکاسی پرتابل:

هنگام خرید یک سه پایه فون پرتابل باید نکاتی مانند فضای استودیو،سبک عکاسی و نیاز مشتری های خودرا در نظر داشته باشید؟،مجموعه ی سیما گستران نوین از وارد کنندگان این محصول می باشد و از طریق وبسایت سیما گستران نوین این محصول را با مناسب ترین قیمت در دسترس مشتریان قرار داده است.

پایه فون قابل حمل (پرتابل) دست دوم:

سه پایه فون پرتابل مورد نظر شما باید از مواد قوی و با دوام ساخته شده باشند تا بتوانند وزن بک گراند مورد نظر شمارا تحمل نمایند اما شما همچنین باید یک سه پایه نگهدارنده ی فون پرتابل را انتخاب کنید که با سبک های عکاسی شما به آسانی و بدون اتلاف وقت قابل تطبیق و پیاده سازی باشد.

سه پایه فون پرتابل ارزان:

مجموعه ی سیما گستران نوین با عرضه ی سه پایه های فون پرتابل با مناسب ترین قیمت ها از طریق وبسایت آنهارا در دسترس مشتریان در سراسر ایران قرار داده است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()