fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

نور ثابت

افرادی که به عکاسی علاقه زیادی دارند حتما به خوبی میدانند که یکی از عوامل تاثیر گذار در زیبایی عکس نور میباشد.  نور از عوامل بسیار مهمی در عکاسی میباشد که نبود آن عکاسی را غیر ممکن میسازد. نوری که در استودیو برای ثبت تصویر استفاده میشود نور ثابت است. در واقع تجهیزاتی در استودیو ها به کار گرفته میشوند که نام آنها نور ثابت می باشد. نور ثابت همانطور که از نامش نیز پیداست بصورت ثابت نصب میشود و  نمیتوان آنرا برای عکسبرداری از سوژه های متحرک مورد استفاده قرار داد.

نور ثابت از تجهیزات عکاسی است که  عکاس می تواند نسبت  تشخیص خود شدت نور آنرا کم و زیاد کند. برخی از عکاسان از فلاش به جای نور ثابت استفاده می کنند که البته فلاش از ثبات نور برخوردار نیست و تنها در یک لحظه شرایط نوری را مساعد میکند. اما نور ثابت از لوازم عکاسی پرکاربرد امروزی است که نور را بصورت ثابت بر روی سوژه تابانده و عکاس به راحتی میتواند با کیفیت ترین عکس را ثبت نماید.

نور ثابت علاوه بر استودیو ها برای فیلمبرداری نیز کاربرد دارند. در گذشته نورهای ثابت با حرارتی که ایجاد می کردند باعث داغ شدن دستگاه می شدند که مصرف کننده مجبور به پوشیدن دستکش می شد. نور ثابت امروزی تا حد زیادی مشکلات نورهای  ثابت قدیمی را ندارند و از میزان حرارت آنها تا حد زیادی کاسته شده است. نور ثابت از قابلیت ترکیب با نورهای دیگر برخوردار است در حالیکه فلاش ها این چنین قابلینی ندارند و تنها به صورت لحظه ای یک نوع نور را ساطع می کنند.

انواع نور ثابت عکاسی :

انواع  مختلفی از نور ثابت وجود دارد که نسبت به نوع استفاده عکاس تولید و بفروش می رسند. انواع نور ثابت از لحاظ نوع لامپ که برای نورپردازی به کار رفته است و همچنین طیف نوری وجود دارد که هر یک نیز کاربرد فراوانی در ثبت تصاویر دارند. انواع نور ثابت را میتوانید از شرکت سیما گستران نوین خریداری نمایید زیرا این شرکت تنوع بسیار زیادی از تجهیزات عکاسی، لوازم عکاسی را برای فروش موجود دارد.

نورهای ثابت در دسته بندی های جداگانه ای مثل رینگ لایت ها،پروژکتورها،و نورهای ثابت  LEDوSMD   قرار می گیرند.

اگر به دنبال یک بسته ی کامل  نورثابت به همراه تجهیزات جانبی آن هستید،مجموعه ی سیما گستران نوین به شما کیت نور ثابت را پیشنهاد می نماید.

خرید نور ثابت :

اگر از خریداران نور ثابت باشید حتما تا کنون خرید خود را بصورت حضوری انجام داده اید. خرید حضوری روش بسیار خوبی برای تهیه تجهیزات عکاس و نور ثابت می باشد اما در برخی از مناطق و شهرها امکان خرید حضوری وجود ندارد که شرکت سیما گستران نوین با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود توانسته به نیاز این دسته از خریداران پاسخ دهد.

خرید نور ثابت و لوازم عکاسی از شرکت سیما گستران نوین بسیار آگاهانه و با بررسی دقیق و کاملتری انجام میشود  زیرا تمام محصولات قرار گرفته بر روی وب سایت این شرکت از اطلاعات کاملی برخوردار هستند و میتوان با بررسی این اطلاعات و مشاهده عکس ها نسبت به خرید تصمیم عاقلانه تر و مناسبتری را اتخاذ نمود.

نور ثابت اقتصادی :

نور ثابت به طور کلی نسبت به سایر نورها مانند اسپید لایت ها و همچنین استروب ها از قیمت بسیار مناسبتری برخوردار است اما در شرکت سیما گستران نوین نور ثابت ارزان نیز بفروش میرسد که قیمت ها تا حد زیادی پایینتر از قیمت های سایر فروشگاه ها در نظر گرفته شده است. شاید تصور کنید که نور ثابت ارزان موجود در شرکت سیما گستران نوین از کیفیت پایینی برخوردار است اما اینگونه نیست و تمام افرادی که از این دسته تجهیزات خریداری نموده اند از خرید خود رضایت کاملی دارند.

البته نباید در هر فروشگاهی به دنبال نور ثابت ارزان قیمت باشید زیرا این نوع فروش تجهیزات هیچگونه صرفه اقتصادی را برای فروشندگان ندارد. اگر این فروشندگان نور ثابت ارزان را نیز عرضه نمایند باید بررسی های لازم را از برند و همچنین کیفیت آن به عمل آورید و پس از کسب اطمینان خاطر خرید خود را از این فروشگاه ها انجام دهید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()