fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

فون پرتابل

فون پرتابل در عکاسی:

امروزه با توجه به اینکه صنعت عکاسی گسترش یافته است اکثرا به دنبال راه حل هایی هستند که با کمترین حجم بار بتوانند در فضاهای باز و عمومی عکسبرداری کنند قطعا شما موقعی که در اتلیه ها  با فون های بزرگ 5 متری عکسبرداری میکنید در فضاهای باز امکان حمل این فون را ندارید بنابراین مجبور به استفاده از فون های پرتابل می شوید .

امروزه مدل های بسیار متنوع ای در داخل بازار مشاهده میکنید اعم از فون های پرتابل 5 کاره یا فون های پرتابل 7 کاره که همزمان شما میتوانید از 5 الی 7 رنگ استفاده کنید همچنین برای بک گراندهای سطح بزرگ شما میتوانید از فون های پارچه ای قابل حمل استفاده کنید .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خرید فون پرتابل/ فون پرتابل ارزان:

فون پرتابل(قابل حمل):

فون و بک گراند قابل حمل و انعطاف از جمله اجزای ضروری و حیاتی در داخل یک استودیوی عکاسی می باشند؛فون پرتابل برای استودیوهای کوچک و یا استودیوهای عکاسی که از امکان قرار دادن پس زمینه های بزگ راندارند،بسیار ایده آل می باشد.

فون پرتابل(پس زمینه قابل حمل) به دلیل دارا بودن مزیت های عمده ای همچون چندکاره بودنقابلیت حمل آسان،سادگی نصب و راه اندازی و استفاده، ومقرون به صرفه بودن می توانند گزینه ی بسیار مناسبی جهت عکاسی در استودیو باشند.

کاربرد  فون عکاسی پرتابل:

شما می توانید از فون عکاسی پرتابل در یک استودیوی عکاسی استفاده نمایید یا آنرا براحتی به موقعیت مخصوص فیلمبرداری یا عکسبرداری حمل نمایید؛فون های پرتابل با توجه به داشتن جداره ها ممکن است گزینه ی مناسبی برای تهیه ی  یک عکس کامل از سوژه ی مورد نظر نباشند،اما برای عکاسی از صورت سوژه،عکس های پرتره،و عکسهایی که سه چهارم بدن سوژه در عکس جای میگیرد،بسیار مناسب هستند؛فون های پرتابل قابلیت خلق عکسهایی با ابعاد کوچک و بزرگ را دارند و امکان قرار دادن آن هم به صورت عمودی وهم به صورت افقی در پشت سر سوژه ی شما وجود دارد.فون های پرتابل قابل شستشو هستند.

 

فون عکاسی پرتابل بعد از پایان عکاسی و یا فیلمبرداری قابلیت فشرده سازی به اندازه ی یک سوم را دارد و معمولا در یک کیف مخصوص قابل حمل می باشد؛از دیگر کاربردهای فون  عکاسی پرتابل درعکاسی می توان به عکاس های پاسپورت،عکس های شناسنامه،و عکس های  استخدام شرکت اشاره کرد،جنس این فون عکاسی پرتابل از پارچه ی مقاوم در برابر پوسیدگی تشکیل شده است.

انواع رنگ های فون عکاسی پرتابل:

1-فون های پرتابل سیاه و سفید قابلیت تولید  عکسی ترکیبی را فراهم می آورد همچنین این فون عکاسی پرتابل برای عکاسی پرتره و عکاسی دراماتیک و دیگر عکاسی های کیفیت بالا مناسب است.

 

2-رنگ های دیگر فون عکاسی پرتابل نظیر خاکستری،قهوه ای،سرمه ای مناسب ترین گزینه در میان فون های پرتابل برای عکاسی پرتره و عکاسی از صورت سوژه ها هستند .

 

3-رنگ های سبز و آبی(کروماکی) اغلب برای عکاسی از اشیاء کوچکتر مورد استفاده قرار می گیرد.

 

خرید فون پرتابل:

مجموعه ی سیما گستران نوین از جمله وارد کننده های این محصول کاربردی در استودیوی آتلیه ها می باشند و آنرا با مناسب ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می دهد.

 فون عکاسی پرتابل دست دوم:

به دلیل افزایش قیمت این محصول در سالهای گذشته بسیاری از آتلیه داران و عکاسان به دنبال فون عکاسی پرتابل دسته دوم می باشند اما باید هنگام خرید فون پرتابل دست دوم به این موضوع دقت داشت که ساختار آن دچار آسیب نشده باشد و کارایی خودرا از دست نداده باشد.

شایان ذکر است که فون پرتابل عکاسی معمولا در فضای خارج آتلیه و استودیوی عکاسی استفاده می گردد لذا عکاسان و کاربران برای نورپردازی  نیاز به فلاش عکاسی پرتابل دارند.

قیمت فون پرتابل:

بک گراند های عکاسی پرتابل یا قابل حمل با دامنه های قیمتی مختلفی در بازار موجود می باشند که باید توجه نمود که هر چقدر کارایی و اندازه ی یک فون عکاسی پرتابل،کمتر و کوچکتر باشد و ار لحاظ کیفیتی در سطح پایین تری باشد قیمت آن فون عکاسی پرتابل می تواند بسیار پایین باشد،اما باید توجه نمود که در خرید تنها قیمت ملاک نیست که باید کیفیت و کارایی های گوناگون هم مورد نظر قرار گیرد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()