fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

فون مخمل

فون مخمل در عکاسی:

در حال حاضر یکی از پرمصرف ترین بک گراند های موجود در بازار فون مخمل می باشد که برای عکاسی های مدلینگ ، پرتره ، عروسی و ... می باشد که مزیت آن نسبت به دیگر فون های به خاطر نوع پارچه آن که به صورت مخمل می باشد مورد استفاده زیادی قرار می گیرد . فون های مخمل به دلیل یک دست و یکنواختی که دارند عکس های زیبا با جذابیتی فوق العاده ای به ما ارائه می دهد . 

فون های مخمل در اندازه های استاندارد 3*2 و 5*3 در بازار موجود می باشد که کاربرد آن در مکان های مختلف متفاوت است عموما این فون در رنگ های مختلف در بازار عرضه شد که هر کدام جذابیت منحصر به فرد خود را دارند .

معمولا فون ها در آتلیه ها بر روی بریل زنجیری و بریل برقی نصب می شود و در فضاهای باز عموما از پایه فون پرتابل  مورد استفاده قرار می گیرد .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 فون مخمل عکاسی ارزان/خرید و فروش فون مخمل عکاسی:

 پرده فون مخمل یا پرده عکاسی:

مخمل نوعی پارچه کرکی است که از ابریشم، پنبه، کتان یا پشم تشکیل می شود. مخمل به علت دشواری ساخت و تولید، معمولاً از جمله  پارچه‌های گران قیمت محسوب می‌شود؛ گرچه با پیشرفت فناوری روز، تولید آن هزینهٔ کمتری پیدا کرده‌است،مخمل پارچه ای بسیار نرم و لطیف و قابل انعطاف می باشد.

پس زمینه فون مخمل عکاسی (بک گراند) استودیو:

پس زمینه در استودیوی عکاسی می تواند به اندازه سوژه ی اصلی عکاسی مهم باشد پس همواره باید در انتخاب آن دقت کرد،زمانی که بک  فون مخمل عکاسی با عکس هماهنگ باشد،عکس زیبایی خلق خواهد شد.

موقعیت عکاسی،زاویه ی تهیه ی عکس،سوژه ی مورد نظر،روشنایی و عمق نو رهمگی عواملی هستند که در خلق یک تصویر جذاب در استودیوی آتلیه موثر هستند.

در ادامه ی این مقاله مجموعه ی سیما گستران نوین  چند ترفند برای اطمینان از انتخاب بک پس زمینه ی فون مخلمل عکاسی  مناسب  استودیو را به شما یادآور می شود.

انتخاب یک پس زمینه فون مخمل عکاسی مناسب در استودیو می تواند در فروش عکس های استودیو به صورت آنلاین بسیار مفید باشد و همچنین باعث می شود توجه  مشتریان بروی سوژه ی عکاسی جلب شود.

مراحل تولید  پرده فون مخمل:

 ابتدا پودر مخمل به روی اسپان باند(فون شطرنجی عکاسی) به صورت یکسان پاشیده  می شود و به روش مغناطیسی به آن جذب می شود.

ساخت پرده فون مخمل عکاسی در خانه در صورت تهیه دستگاه های لازم و رعایت اصول ایمنی امکان پذیر است.


عوامل موثر در خلق یک تصویر جذاب  توسط فون مخمل عکاسی عبارتند از:

1-نور و روشنایی:

در خلق یک تصویر مناسب یک نورپردازی بسیار دقیق و هماهنگ با سوژه ی عکاسی از اهمیت بالایی برخوردار است.

در نورپردازی باید کنتراست عکس خروجی خودرا در نظر داشته باشید،فون مخمل عکاسی بیش از حد نورانی میتواند باعث پرت شدن حواس و تمرکز بیننده از سوژه ی اصلی عکاسی شود و در عین حال فون مخمل عکاسی بیش از حد تاریک می تواند باعث برجستگی بیش از حد و غیرعادی سوژه ی عکاسی شود.

2-تمرکز بیشتر به سوژه ی عکس نسبت به پس زمینه ی فون مخمل عکاسی :

امروزه به لطف پس زمینه های مختلف فون های مخمل عکاسی متنوع میتوانید در پشت سوژه ی اصلی عکاسی خود پس زمینه هایی انواع جنگل ها و بیابان ها خیابان ها و دیگر مکان های زیبا در کره ی زمین را اضافه نمایید،بنابراین بسیار مهم است که آنها را به گونه ای قرار دهید که هنگام عکاسی موضوع اصلی از کانون توجهات خارج نشود.

برای پیشگیری از بوجود آمدن چنین مشکلی، باید همواره جزئیاتی نظیر خطوط افقی،خطوط برق،شاخه های درختان و.. درنظر گرفته شوند.

3-استفاده از زاویه ی متناسب با فون مخمل عکاسی و سوژه جهت عکسبرداری:

در نظر گرفتن زاویه ی مناسب سوژه و فون مخلم عکاسی در عکاسبرداری استودیویی می تواند به جلوه های زیبای عکس های شما کمک فراوانی کند،برای مثال نباید به طور دائم سوژه ی عکس در وسط فریم قرار بگیرد.

 شما می توانید.با ترسیم خطوط عمودی و افقی در پس زمینه و قرار دادن سوژه ی عکاسی منطبق با آنها در اغلب موارد یک ترکیب ایده آل برای عکاسی خود ایجاد نمایید.

4-مربوط بودن سوژه ی عکاسی با پس زمینه ی مورد نظر:

یک فون مخمل عکاسی نه تنها باید از نظر رنگ و ابعاد با سوژه ی عکاسی هماهنگ باشد بلکه موضوع پس زمینه هم باید با سوژه ی عکس منطبق باشد تا درک مفهوم عکس توسط بیننده آسانتر باشد.

5-نظافت پس زمینه فون مخمل عکاسی:

عدم نظافت و تمیز نبودن پس زمینه فون مخمل عکاسی  باعث مبهم و تار شدن عکس و کم شدن عمق دید و در نتیجه کاهش کیفیت عکس می شود.

خرید فون مخمل عکاسی:

فون های مخمل در رنگ ها و طرح های مختلفی در بازار موجود هستند و یکی از مناسب ترین پس زمینه ها برای استودیوی عکاسی به شمار می روند.

انواع فون های مخمل عکاسی:

فون های مخمل عکاسی در ابعاد مختلفی همچون 5*3 و 3 *2 و... توسط مجموعه ی سیما گستران نوین به بازار عرضه می شوند.

از رنگ های مختلف فون مخمل عکاسی نیز می توان به رنگ زرد،قرمز،آبی،سفید،طوسی،قهوه ای،سبز و.... اشاره نمود.

قیمت فون عکاسی پرتابل مخمل :

با توجه به نوسانات شدید قیمت ارز در سال های اخیر و وارداتی بودن این محصول شاهد افزایش قیمت چشمگیر قیمت این محصول بوده ایم،مجموعه ی سیما گستران نوین در تلاش است تا با مناسب ترین قیمت ها این کالا را در اختیار مشتریان قرار دهد.


نمایش همه
علاقه مندی ها ()