fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

فلاش عکاسی پرتابل ( باطری خور )

فلاش عکاسی پرتابل ( باطری خور ) از جمله فلاش های پرمصرف در صنعت عکاسی به شمار می روند.کاربرد آنها همچون فلاش های استدیویی به این گونه است که یک نور موقت و پرقدرت را به روی سوژه ی عکس می تابانند.واژه ی پرتابل به معنی قابل حمل بودن است.فلاش های پرتابل به دلیل وزن کم نسبت به فلاش های استدیویی و قابلیت کار با باتری های مخصوص به راحتی قابلیت جابه جا شدن را دارند.

کاربرد فلاش عکاسی پرتابل :

فلاش های پرتابل برای عکاسی در سبک های پرتره،فشن،مدلینگ و اغلب برای عکاسی در محیط های باز و به اصطلاح OUTDOOR مورد استفاده قرار می گیرند.

برندهای معتبر :

از جمله برندهای معتبر فلاش های پرتابل می توان به برندهایی نظیر NICEFOTO,GODOX,TRIOPO,S&S و METTLE اشاره کرد که با قدرت های خروجی مختلف از 200 ژول تا 800 ژول می باشند.

برخی از فلاش های پرتابل دارای قابلیت همگام سازی با برندهای دوربین های CANON  و NIKON را دارند.

لامپ مدلینگ (نعلی):

لامپ های مدلینگ فلاش ها منبع اصلی نورپردازی این دستگاه ها به شمار می روند.در فلاش های پرتابل لامپ های مدلینگ با توان های خروجی مختلف از 30 وات تعبیه شده اند و بعضی ازا ین فلاش های پرتابل دارای لامپ های مدلینگ LED هستند اما اکثر لامپ های مدلینگ فلاش های پرتابل هالوژنی و تنگستن می باشند.

 

ویژگی های فلاش عکاسی پرتابل :

تنظیم شدت دمای نور:

شدت دمای نور خروجی از طریق یک پنل کنترل و یا ریموت کنترل قابل تغییر است و به عکاسان اجازه می دهد از طیف گسترده تری از رنگ ها استفاده و در خلق عکس های جذاب از ایده ها و خلاقیت های گسترده ای بهره ببرند.

TTL :

فلاش های پرتابل دارای قابلیت  THROUGH THE LENS یا TTL است که به معنی تنظیم اتوامتیک و خودکار برخی تنظیمات فلاش بسته به محیط و شرایط عکاسی می باشد.

STROBOSCOPIC :

قابلیت تخلیه ی پیاپی فلاش با قدر کم که توسط کاربر قابل تنظیم است حالت استروبوسکوپیک نام دارد که در برخی فلاش ها نظیر تریوپو امکان تخلیه ی 100 فلاش پیاپی در هر ثانیه را دارد.

سیستم خنک کننده :

فلاش های پرتابل دارای یک سیستم خنک کننده  هستند که شامل یک فن خنک کننده و محافظ حرارتی مدار می باشد و به هنگام گرمای بیش از حد دستگاه به صورت خودکار فعال می شوند.معمولا گرمای بیش از حد دستگاه هنگامی رخ می دهد که فلاش فعالیت زیادی داشته است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فلاش عکاسی پرتابل ( باطری خور ) - خرید و فروش فلاش عکاسی پرتابل ( باطری خور )

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()