fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سافت باکس

سافت باکس:

سافت باکس از تجهیزات عکاسی است که اجزای آن قابل جدا شدن است و همین موضوع حمل آنرا آسان میکند.قابلیت جابجایی سافت باکس این ویژگی بسیار بزرگ را پدید آورده است که بتوان از آن برای عکسبرداری در محیط های باز نیز استفاده نمود. در بیشتر عکاسی های تبلیغاتی که در فضای باز انجام میشود به منظور ایجاد نور ملایم از سافت باکس استفاده میشود. سافت باکس برای عکاسی از سوژه در شب و در فضای باز کاربرد بسیار زیادی دارد. میتوان گفت سافت باکس از بهترین لوازم عکاسی است که برای نورپردازی در شب و فضای باز بسیار مناسب و کاربردی است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سافت باکس | خرید و فروش سافت باکس

خرید و فروش سافت باکس:

ابزارهای زیادی برای نورپردازی در استودیوها مورد استفاده قرار میگیرند که یکی از آنها سافت باکس است. سافت باکس از تجهیزات عکاسی است که برای عکاسی های پرتره، تبلیغاتی و همچنین صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد و.سافت باکس ها از مهم ترین هدایت کننده های نور های ثابت و  نور فلاش های استدیویی هستند.سافت باکس قادر است تا نور را در مسیری محدود هدایت کرده و جلوه  نوری خوبی را بر روی سوژه پدید آورد. سافت باکس از لوازم عکاسی است که در گذشته  از چوب برای ساخت آن استفاده میشد اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی در ساخت آن مواد دیگری به کار گرفته میشود که از وزن کمی نیز برخوردار هستند.

انواع سافت باکس:

سافت باکس در اشکال گوناگونی ساخته میشود که از اصلی ترین اشکال آن میتوان مستطیل، مربع و هشت ضلعی(اکتاباکس) را نام برد.از میان انواع سافت باکس شکل مربع و مستطیل آن کاربرد بسیار بیشتری نسبت به اشکال هشت ضلعی و دیگر اشکال دارد. سافت باکس هشت ضلعی را بیشتر عکاسانی استفاده میکنند که در زمینه مد فعالیت میکنند. دلیل استفاده از سافت باکس هشت ضلعی نیز نور ملایمی است که بوجود می آورند.

اندازه سافت باکس در میزان نوری که بر روی سوژه میتابد تاثیرگذار است. توجه داشته باشید که هر چه اندازه سافت باکس ها بزرگتر باشد در نتیجه نور ملایم تری را بوجود خواهد آورد. نور ملایم ایجاد شده از سافت باکس بزرگ مزیت بزرگی را ایجاد میکند و آن هم پوشاندن لک و ناهمواری ها میباشد. نور ملایم همچنین لبه های سوژه را نیز نرم تر میکند.

سافتباکس های گوناگون به منظورهای جداگانه طراحی شده اند،برای مثال سافت باکس استدیویی به منظور عکاسی در استودیوی عکاسی طراحی شده اند،سافتباکس پرتابل یا قابل حمل برای عکاسی در محیط های خارج از استودیو طراحی شده اند و  دارای ابعاد کوچکتری هستند.

بسیاری از عکاسان مبتدی که از دوربین های کوچک به منظور عکاسی استفاده می نمایند نیز میتوانند از سافت باکس رودوربینی استفاده نمایند.

خرید سافت باکس:

در خرید سافت باکس نکات بسیار مهمی باید  مد نظر یک عکاس قرار بگیرد. اگر از عکاسانی هستید که  در موقعیت ها و شرایط نوری مختلف از سوژه های خود عکسبرداری میکنید بهتر است  انواع سافت باکس را خریداری کنید. برخی از عکاسان علاوه بر عکاسی در استودیو از سوژه هایی که در محیط های باز نیز قرار دارند عکاسی میکنند که اگر از جمله این افراد هستید حتما باید انواع سافت باکس را خریداری نمایید زیرا هر یک از آنها در یک موقعیت خاص به کار خواهند آمد.

سایز و ابعاد سافت باکس را نیز در هنگام خرید مد نظر قرار دهید. سافت باکس در ابعاد مختلفی بفروشمیرسد که یک عکاس حرفه ای باید سافت باکس در تمام سایزها را تهیه و برای ثبت تصاویر مناسب و استاندارد استفاده نماید.

مشکلی که بیشتر عکاسان در هنگام خرید سافت باکس با آن مواجه هستند محدود بودن مدل های مختلف سافت باکس در فروشگاه ها میباشد. شرکت سیما گستران نوین یکی از شرکت هایی است که هر نوع سافت باکس در ابعاد و سایزهای مختلف را بفروش میرساند و عکاسان بدون هیچگونه محدودیتی میتوانند سافت باکس مورد نظر خود را خریدرای نمایند.

شرکت سیما گستران نوین همچنین با راه اندازی فروشگاه اینترنتی تجهیزات عکاسی(لوازم عکاسی) تا حد زیادی خرید را برای علاقمندان به محصولات این شرکت راحت تر کرده است و دیگر نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود.

سافت باکس ارزان:

قیمت سافت باکس متنوع است و نسبت به سایز و ابعاد متغیر میباشد. قیمت سافت باکس همچنین در برندها و مدل های گوناگون نیز متفاوت است. البته قیمت سافت باکس در فروشگاه هایی که در زمینه فروش تجهیزات عکاسی نیز فعالیت میکنند متفاوت است. شرکت سیما گستران نوین سافت باکس با قیمت بسیار مناسب را بفروش میرساند و میتوانید با مراجعه به وب سایت و یا تماس تلفنی محصول مورد نظر  خود را با بهترین قیمت ها خریداری نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()