fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

بریل زنجیری (دستی)

بریل زنجیری در عکاسی:

امروزه با توجه به اینکه فضاهای آتلیه ها کوچک شده است و از طرفی فون ها و بک گراندهای مختلفی در بازار موجود شده است از این رو برای نصب این نوع بک گراندها نیاز داریم از وسیله ای به نام بریل استفاده کنیم بریل ها در بازار انواع مختلفی دارند اما بهترین نوع بریل از لحاظ اقتصادی بریل های زنجیری هستند که در پنج نوع مختلف بسته به تعداد فون ها در بازارموجود می باشد .

مکانیزم بریل های زنجیری از نوع مکانیکی می باشد و استفاده این نوع بریل ها کاملا به صورت دستی انجام می شود که به وسیله زنجیرهای کناری بریل برای باز و بسته کردن فون ها قابل استفاده می باشد .

همچنین این بریل ها در بعضی از موارد میتوان به عنوان پرتابل هم از آن استفاده کرد که در فضاهای باز و تالارها و ... کاربرد بسیار زیادی دارد نصب این نوع بریل ها بر روی پایه فون پرتابل  صورت می گیرد .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بریل زنجیری (دستی) - خرید و فروش بریل زنجیری (دستی)

از ضروری ترین و مهم ترین انواع نگهدارنده ی فون  که بدون آن عکاس نخواهد توانست یک عکس استاندارد را ثبت نماید بریل زنجیری میباشد. بریل زنجیری در واقع برای جابجایی فون ها  استفاده میشود. شرکت سیما گستران نوین با شناسایی بهترین برندهای لوازم عکاسی از جمله بریل زنجیری توانسته در زمینه عرضه بهترین و با کیفیت ترین تجهیزات بسیار موفق عمل نماید. این شرکت همچنین با سود کمی که برای فروش تجهیزات عکاسی و بریل زنجیری در نظر گرفته است توانسته در فروش تجهزات ارزان قیمت گام بزرگی بردارد. بریل زنجیری میتواند چندین فون را جابجا نموده و عکاس نسبت به نیاز خود  قادر خواهد بود تا در کوتاه ترین زمان فون مناسب خود را در پس زمینه قرار دهد. بریل زنجیری همانند بریل برقی در انواع ۳ تایی، ۴ تایی و همچنین ۶ تایی تولید و عرضه میشوند. بر روی هر یک از زنجیرهای این نوع لوازم عکاسی پرکاربرد یک فون نصب میشود. به طور مثال بر روی بریل زنجیری ۶ تایی شش عدد فون قرار میگیرد. بریل زنجیری از قابلیت پرتابل برخوردار است و میتوان آنرا در داخل استودیو و فضاهای بیرونی مورد استفاده قرار داد.

انواع بریل زنجیری:

انواع بریل زنجیری وجود دارد که تفاوت آنها در تعداد زنجیرها میباشد. در مطلب بالا نیز به آن اشاره شد که بریل زنجیری از تعدادی زنجیر برخوردار است که فون ها بر روی آن نصب میشوند. دقیقا تعداد زنجیرهای به کار رفته بر روی هر بریل نشان دهنده تفاوت آنهاست.

خرید بریل زنجیری:

برای خرید بریل زنجیری باید نکته مهمی را مد نظر قرار دهید که آن هم میزان استفاده شما از بریل زنجیری میباشد. برخی از عکاسان وجود دارند که به دلیل مشغله کاری و کمبود وقت نمیتوانند فون ها را تعویض کنند که به همین دلیل باید بریل هایی را انتخاب کنند که از زنجیرهای بیشتری تشکیل شده باشد. تعویض فون ها در بریل زنجیری هایی که از تعداد بیشتری زنجیر برخوردار هستند بسیار راحت نیز میباشد و در عرض مدت کوتاهی میتوان بریل مد نظر خود را برای بک گراند آماده نمود.

حتما خرید بریل زنجیری را از شرکت ها و فروشندگانی  باید انجام داد که تنها تخصص آنها فروش تجهیزات عکاسی باشد. خرید بریل زنجیری از این دسته فروشندگان مزیت های زیادی را به وجود می آورد که یکی از بزرگترین این مزیت ها قیمت های بسیار مناسب میباشد.

خرید بریل زنجیری از شرکت هایی انجام دهید که خدمات پس از فروش را نیز ارائه دهند. بریل زنجیری از تجهیزات عکاسی است که نصب آن  نیز برعهده فروشنده میباشد. قبل از آنکه خرید بریل زنجیری را انجام دهید از فروشنده این سوال را مطرح نمایید که آیا خدمات نصب نیز توسط شرکت انجام میشود یا خیر.

با خرید بریل زنجیری از شرکت سیما گستران نوین میتوان از مزیت نصب نیز بهره مند شوید.

بریل زنجیری ارزان:

ارزان بودن بریل زنجیری نمتیواند دلیلی برای خرید باشد. در بیشتر فروشگاه ها و شرکت ها بریل زنجیری ارزان را از بی کیفیت ترین برندهای دنیا بفروش میرسانند که همین موضوع کاملا به ضرر شما خواهد بود. بریل زنجیری ارزان با قیمت پایین خود بسیاری از مشتریان را برای خرید وسوسه میکنند اما قبل از خرید نسبت به فروشنده بررسی های لازم را انجام دهید.

شرکت سیما گستران نوین نیز انواع بریل زنجیری ارزان را بفروش میرساند اما بریل های عرضه شده توسط این شرکت از لحاظ کیفیت قابل مقایسه با بریل های عرضه شده در سایر فروشگاه ها نیست. شرکت سیما گستران نوین تمام لوازم عکاسی و همچنین بریل زنجیری ارزان را با بهترین قیمت بفروش میرساند. تنها دلیل فروش بریل زنجیری ارزان توسط این شرکت، تخصص بالای کارشناسان فروش آن در تامین اقلام مورد نیاز است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()