fb telegram insta aparat تماشا نماشا
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

بریل برقی

بریل برقی در عکاسی:

همانطور که می دانید با توجه به فضاهای کوچک آتلیه ها و برای استفاده راحتتر از چندین رنگ مختلف فون ها نیاز داریم از وسیله ای استفاده کنیم که در حجم کمتر کاربردی بیشتر داشته باشند بریل برقی بر خلاف سایر بریل ها قابلیت پرتابل بودن و حمل و نقل را ندارند و فقط موظف هستید آن را در جای ثابت در آتلیه و محل کارتان نصب نمایید.

این نوع بریل ها در سه مدل سه تایی ؛ چهارتایی و شش تایی در بازار موجود است که هر کدام از این ها در دو مدل موتور کوچک و موتور بزرگ موجود است حال تفاوت این دو مدل چیست ایا عملکرد این دو نوع متفاوت است در پاسخ باید بگوییم که خیر فرق این دو نوع فاصله بین فون ها و همچنین سرعت باز و بست کردن فون ها می باشد و از لحاظ کارایی هر دو یک کارایی دارند .

مکانیزم بریل های برقی الکتریکی بوده و بوسیله ریموت کنترلی که در اختیار دارید میتوانید فقط با فشردن یک کلید فون و بک گراند  های خود را به راحتی باز و بسته کنید و در کمترین زمان ممکن از فون ها و بک گراندهای مختلف خود عکاسی نمایید و از عکاسی خود لذت ببرید .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

بریل برقی - خرید و فروش بریل برقی

بریل برقی همانطور که از نامش نیز پیداست با انرژی برق کار میکند و همانند بریل زنجیری(دستی) در انواع دو تایی، سه تایی، چهار تایی و شش تایی به فروش میرسد. منظور از بریل برقی چند تایی این است که قادر  است چندین پرده و یا فون را تعویض نماید و عکاس مجبور به تعویض فون ها نباشد. بریل برقی از لوازم عکاسی است که به نیروی کشنده مانند دست نیاز ندارد. بریل برقی با انرژی برق میتواند فون ها را تعویض نموده و از همین رو انرژی کشنده به صفر خواهد رسید. بریل برقی را میتوان نوعی از لوازم عکاسی نیز دانست که فضای کمی را اشغال میکند و در استودیوهای بسیار کوچک نیز میتوان از آن استفاده نمود.

فون از لوازم جانبی نورپردازی است که به عنوان یک بک گراند در پشت سوژه قرار میگیرد تا عکسی زیبا و استاندارد ثبت شود. در واقع بدون استفاده از فون امکان عکسبرداری در آتلیه ها و استودیو ها وجود ندارد. اما فون ها تنها یک صفحه هستند که به عنوان بک گراند استفاده میشوند و به خودی خود از حالت و ساختار ایستایی برخوردار نیستند. بریل  از تجهیزات عکاسی است که وظیفه نگه داشتن فون را بر عهده دارد. انواع بریل وجود دارد که باید بریل برقی و بریل زنجیری را نام برد.

خرید بریل برقی:

برای خرید بریل برقی باید نوع استفاده مد نظر قرار گرفته شود. بریل برقی همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد به صورت چندتایی به فروش میرسد. در برخی از استودیوها نسبت به نوع و همچنین حجم کاری باید از بریل های برقی ۴ تا ۶ تایی استفاده شود تا عکاس نیازی به تعویض فون برای هر بار عکاسی نداشته باشد. اما در برخی از استودیوها نیز به دلیل حجم کاری پایین نیازی به خرید بریل برقی ۴ تا ۶ تایی نیست و تنها نوع ۲ تایی آن میتواند نیاز عکاس را بر طرف نماید.

موتور دستگاه نیز در خرید بریل برقی باید به دقت مورد توجه و بررسی قرار گیرد. موتورهایی که برای بریل برقی به کار میروند باید از دوام خوبی برخوردار باشند و به راحتی خراب نشوند. موتور بریل برقی به دلیل اینکه به طور دائم در حال کار است اصطلاک زیادی پیدا میکند که اگر با کیفیت باشد دیر تر با مشکل مواجه خواهد شد و نیازی نیست تا بصورت دوره ای سرویس و تعمیر شود.

بریل برقی ارزان:

بریل برقی به دلیل اینکه از یک موتور برای جابجایی فون ها بهره میبرد از قیمت بالاتری نیز برخوردار است. برخی از فروشندگان تجهیزات عکاسی اقدام به فروش بریل برقی ارزان میکنند که البته این بریل ها از کیفیت بسیار پایینی برخوردار هستند و در مدت زمان کوتاهی خراب میشوند. بریل برقی ارزان را تنها از شرکت سیما گستران نوین خریداری نمایید که تنها بصورت تخصصی در زمینه عرضه انواع لوازم عکاسی فعالیت میکند و سعی نموده تا قیمت های خود را تا حد زیادی کاهش دهد.

بیشتر شرکت ها بیشتر برای جلب مشتری و افزایش فروش خود آگهی بریل برقی ارزان را منتشر میکنند که در واقع این بریل ها از کیفیت پایینی برخوردار هستند و  در کوتاه مدت شاهد خرابی قطعات موتوی آن خواهید بود.

تجهیزات عکسبرداری از تجهیزاتی نیستند که به راحتی بتوان از هر فروشگاهی خریداری نمود.  لوازم عکسبرداری را تنها باید از شرکت هایی تهیه نمود که تخصص لازم در این زمینه را دارند و میتوانند مشاوره کاملی را قبل از خرید نیز در اختیار شما قرار دهند.

شرکت سیما گستران نوین با عرضه تجهیزات عکاسی سعی نموده تا سبک نوینی از فروش را  در پیش گیرد و  خریدار میتواند از وب سایت این شرکت خرید خود را انجام داده و در محل تحویل بگیرد.  فروش اینترنتی لوازم عکاسی توسط شرکت سیما گستران نوین برای خریدارانی که دسترسی به مراکز خرید ندارند بهترین گزینه میباشد و نیازی به مراجعه به بازار و مراکز فروش نخواهند داشت.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()